claaslexion.nafoceno.cz//
Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 04.09.2010 00:07:49 

free counters
Elektronika

  

 
Data lze rychlejší zpracují a rozesla.
„ důležité je spolehlivost mechanika a elektronika.OLIVIER Boussard, zemědělec.
Data lze rychlejší zpracují a rozeslat
Nová elektronika - systém zlepšuje funkčnost celou elektronického řízení v LEXION. S jeho celkem rychlejší komunikací v elektrické síti vozidla-práce rostl LEXION již dnes nárok budoucnost. Novi elektroniký - systém.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CEBIS
 
Informace, registrace, řízení a dohled je úlohy elektronických paluba-informační soustavy CEBIS. To jeví se jednoznačného a logického členění menu - struktura z. Aby řidič vždy v obrazu je.  
Víc o nové CEBIS dozvíte se mezi EASY/ON BOARD
.
 
 
 
 
 
 
 
 
CEMOS
 
CEMOS má správné nastavení. CLAAS Elektronische Maschinen-optimalizace-systém (CEMOS) splňuje přání po asistentovi, který stále správný sekáč - nastavení nachází –  ve vztahu k výkonu, jakosti, bezpečí a efektivnosti. 
 
 
 
 
 
 
 
 
GPS PILOT

Družice - podepřel GPS PILOT používají signály globální POSITIONING System a vede LEXION automatický až na 2 cm na vztažné hraně podél. Dělíte Vy prostě Vaše pole za GPS PILOT v stejně velkých záhonech . Tak vyhýbejte se neproduktivní doříznutí užší zbytek - pruh
.
 
  
 
MULTIFUKTIONSGRIFF
 
Hmat za víc komfortu.Napravo do opěradla řidiče - židle integrovaný, je MULTIFUNKTIONSGRIFF od centrálního významu za vynikající míru jeď- a ovládací prvek-komfort nového LEXION. Ohebný regulujete Vy s ním jízdní rychlost a řídí odtud velké množství dalších funkce:
 
Výšky - zacházení adaptér
AUTO PILOT, LASER PILOT, GPS PILOT
KORNTANKAUSLAUFROHR 
Řezačka STOP
Zacházení naviják
KORNTANKENTLEERUNG EIN/AUS
 
 
Další přesmykač se nalézá na zadní straně MULTIFUNKTIONSGRIFFS. Přes dvojité obsazení může buď manuální řezačka-příčné řízení či manuální přestavení 
VARIO Schneidwerkstisches nastane
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek