claaslexion.nafoceno.cz//
Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 04.09.2010 00:07:49 

free counters
CLAAS LEXION 670
 
 

 
GSP Dreschsystem funguje tak efektivně, že zbytkové částice oddělení v LEXION, pouze 10% ze zbývajících zrna musí být odděleny. 90% obilí jsou způsobeny APS již oddělen od slámy.

Konstantní tok slámy na volném dolů šejkry, s obrovským stoupání, prakticky zaručuje bezpečný rozestup všech zbývajících obilí.
 
 

Samostatný důvod vrácení provedených semena připravit půdu. Zbytkové depozice částic probíhá po celkové délky 4.400 mm na čtyřech úrovních případ. Modely jsou LEXION 670 660/650/640 se šesti, LEXION šest sto třicet šest set dvacetina vybavena pěti zásobníky třepačce. Centrum a boční záložky jsou k dispozici. Dokonce i velké masy ze slámy se přepravují rychle a snadno.

 
 

MSS je volná.

Zásadní význam pro udržení vysoké míry je intenzivní otok slámy mat. Zvláště v obtížných podmínkách sklizně, například v mokré slámy nebo Grünwuchs. Všechny LEXION Schüttlermähdrescher jsou tedy kompatibilní s MULTI FINGER SEPARATOR SYSTÉM (MSS) - buben s řízeným jazýčků na šejkry - vybavená. MSS umožňuje efektivní zbytkové depozice částic za všech podmínek.

 
 

S hbité prsty do posledního zrna.

MSS umožňuje aktivní Gutauflockerung řízena různými jazýčků na slámě. Prsty uchopte horní části slámy mat ve volné, na slámě, urychlit a účinek aktivní kontrolou produktu flow. K dispozici délka třepačka je využívána efektivně a slámy je v nejlepší strukturu a kvalitu. Pro přizpůsobení měnícím se podmínkám plodin lze nastavit intenzitu práce jazýčků.


S čistou práci skvělé výsledky.

Co chytne nového LEXION ve své obří zrna tank je ohromující čistoty a kvality. Opět platí, že systémy CLAAS jsou dokonale do sebe.

Double, větrané případě poskytuje intenzivní pre-čištění fázi. Více ventilátor turbína vytváří nezbytné proudění vzduchu z kabiny a je plynule nastavitelné. Turbíny zajistit konstantní tlak větru s jednotným rozložení tlaku, a to i s různými obrazovky zatížení. Zpracovatelská kapacita bude zvýšena efektivní

 


Dvoustupňový pre-čištění.

Double, větrané případě poskytuje intenzivní pre-čištění fázi. Více ventilátor turbína vytváří nezbytné proudění vzduchu z kabiny a je plynule nastavitelné. Turbíny zajistit konstantní tlak větru s jednotným rozložení tlaku, a to i s různými obrazovky zatížení. Úklid se zvýšila kapacita efektivně.

 
 
  

Hlušiny a zrno metru.

Úroveň a složení propadu povolení závěry o nejlepší nastavení stroje. Nové kabiny nabízí řidiči možnost od řidiče pohled na osvětlený hlušiny přímo. Elektrické síto úpravy lze pohodlně ovládat z kabiny.

 

Elektrické síto úpravy.

Elektrické síto úpravy lze pohodlně ovládat z kabiny:

    
* Snadné a pohodlné
    
* Otravný sestupně vypouští
    
* Okamžitý úspěch

 
 

Příprava na zem.

Na zemi již připravuje pre-třídění se koná v zrn (viz níže), stejně jako plevy a krátké slámy (viz výše) místo. Výsledné plnění horní síto zvyšuje čisticí výkon. K čištění příprava půdy pro sklizeň může být dokončeno šest jednotlivých plastových dílů snadno vytáhnout dopředu.

   

3-D čištění.

    
* Dynamická svahu odškodnění aktivní kontrolu horního síta
    
* Plná moc stability na svazích až 20% nárůst
    
* Naprosto údržby a opotřebení
    
* Rychlá a jednoduchá dovybavení
    
* Společně s AUTO CONTOUR ideální "svah balíček

10.500 Liter

   

Mají mlácení, zbývající obilí separace a čištění úkoly, které plní své silné, automaticky sbírá ve skládání obilí tank, kvalitu zrna. S velkým objemem až 10.500 l, nové LEXION také dokazuje, platí, pokud jde o kapacitu velikosti - doplněno mnoho dalších předností.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek